Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Retorik bir "Butik Ajans" olarak tanımlanabilir, çünkü burda herşey tamamen size özel, size göre tasarlanır, size özel projelendirilerek uygulanır. Sizin beklentileriniz, bizim uzmanlığımızla buluşur ve ortaya size özel bir konsept çıkar. İşte bu yüzden biz kendimize "Butik" demekten hiç çekinmiyoruz. Retorik beklentilerinizin tam karşılığı!..

Marka Kimliği Oluşturma

Yolun başında olabilirsiniz, doğru rehberin sizi yönlendirmesiyle, zaman kaybetmeden hedefinize ulaşırsınız. Logo - Kurumsal Kimlik çalışmalarınız uzman bakışıyla sektörünüzde ilk sıralara yerleşmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve uygulanır. Markalaşmanın en önemli adımını uzman ellerle atmış olmanın keyfini çıkarın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız!..

Basılı Medya Pazarlama

İşinizi öne çıkarmak için "daha fazlasına" mı ihtiyacınız var? Katalog, broşür ve magazin yayınlarınızı trendleri sürekli takip eden yenilikçi ekibimizle standartların üzerinde tasarlar, dilerseniz baskıyı da üstlenerek sizi matbaa matbaa dolaşmak derdinden kurtardığımız gibi, baskı kalitesi garantisi veririz. Rahatlayın, emin ellerdesiniz!..

Dijital Medya Planlama

Etkileşimlerin bu kadar dijitalleştiği bir dünyada sizin de yeriniz elbette olmalı. Web sitesi, reklam banner'ı, mikro site, interaktif CD - DVD, mobil uygulama ve siteleri uzman tasarım ekibimizle tasarlanırken, güncel yazılım sistemlerine hakim yazılım ekibimiz de hızla kodlama aşamasına geçer. Türkçe yönetim panelli, SEO sistemine tam uyumlu, her tarayıcıya bire bir uyumlu web sitesi sahibi olmanın tadını çıkarmak da size kalır.

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top